O výrobcích Shuzi Pets

Co je to Shuzi Pets?

Shuzi Pets je neinvazivní, ekologicky bezpečná a osvědčená možnost, jak zlepšit zdravotní stav Vašich domácích mazlíčků a zvýšit kvalitu jejich života. Mezi zaznamenané výhody patří menší bolestivost při zánětech v citlivých kloubech a svalech, omezení alergických projevů, snížení stresu a úzkostí, pokles či likvidace výskytu blech a klíšťat a příjemnější chování.

Jak Shuzi Pets funguje?

Shuzi Pets využívá nano-vibrační technologii (NVT) vyvinutou inženýrem společnosti Georgia Tech. Technologie NVT vyvolává jemné vibrace, které rezonují na úrovni zdravých buněk. Tyto vibrace dodají energii krevním buňkám a umožní jim fungovat nezávisleji a účinněji, přičemž současně posilují a synchronizují přirozené frekvence biologického pole (tělesnou energii). Díky lepšímu průtoku krve a silnějšímu biologickému poli mohou Vaši domácí mazlíčci snáze odolávat účinkům stresu, včetně vlivu parazitů, zdravotních potíží, problémů s klouby, nepříznivým vlivům okolního prostředí a dalším podmínkám, které mohou být potenciálně škodlivé.

Technologie Shuzi Pets je voděodolná, ekologicky bezpečná a netoxická.

Technologie Shuzi Pets je testovaná a proveřená! Více zde.


Shuzi Pets známka

Závěsná známka Shuzi Pets je navržená pro větší plemena psů a pro koně. Je vyrobená z nerezové oceli, poskytuje veškeré přínosy technologie NVT a lze ji snadno připojit téměř ke každému obojku či postroji. Na zadní stranu Shuzi Pets známky lze vyrýt kontaktní informace pro případ, že by se Vaše zvíře ztratilo.

>>objednat<< Veterináři doporučujíShuzi Pets srdíčko

Srdíčko Shuzi Pets se skvěle hodí pro kočky a menší psí rasy. Je vyrobeno z nerezové oceli, poskytuje veškeré přínosy technologie NVT a snadno ho připevníte k oblíbenému obojku Vašeho mazlíčka.

>>objednat<< Veterináři doporučují


Testované a proveřené - více zde.

Proč Shuzi Pets?

fotka - přínos fotka - přínos fotka - přínos fotka - přínos fotka - přínos

Trophino s.r.o.

Vyrobil:  UOK Znojmo, spol. s r.o.